חדשות
בנקTBC  זכה בשלושה פרסי בנק אינטרנטי ממגזין Global Finance: פרס האתר המשולב בנק- לקוח, פרס אתר הצגת חשבונות ותשלומים במרכז ומזרח אירופה ופרס בנקאות האינטרנט הטובה בגיאורגיה 2013
 

מגזין Global Finance הכריז על בנק TBC בין הזוכים בבנקאות האינטרנט הטובים ביותר לשנת 2013, זו השנה השנייה ברציפות. הפעם, בנק TBC זכה בשלוש מועמדויות בולטות: בנקאות האינטרנט הטובה בגיאורגיה ושני פרסים בתוך אזור מרכז ומזרח אירופה (CEE) לאתר המשולב בנק- לקוח הטוב ביותר ולאתר הצגת חשבונות ותשלומים הטוב ביותר. בנק TBC הינו הבנק הגיאורגי היחידי אשר הוכר באופן מקומי ואיזורי בזכות שירותי בנקאות האינטרנט שלו.
 

על פי הודעת הפרסום לעיתונות הזוכים נבחרו על סמך "כוחה של האסטרטגיה למשיכת ומתן שירות ללקוחות באינטרנט, הצלחה בעידוד לקוחות לשימוש באתר האינטרנט, צמיחה של מספר לקוחות מקוונים, היצע המוצרים, עדויות ליתרונות מוחשיים שנרכשו מיוזמות אינטרנט ועיצוב ופונקציונליות אתר האינטרנט".
 

זוהי השנה ה- 14 שמגזין Global Finance הכריז על הבנק האינטרנטי הטוב בעולם. פרטים על הבנקים הזוכים יפורסמו בגליון ספטמבר של המגזין.
 

"זהו כבוד גדול לזכות בפרס בנקאות האינטרנט הטובה בגיאורגיה על ידי המגזין. אנו גאים במוצר המצויין שיצרנו ופרסים אלו מהווים הכרה לפוקוס שלנו בקידום והתפתחות בתחום בנקאות האינטרנט. אני רוצה לברך במיוחד את כל הצוות המעורב בפיתוח של בנקאות האינטרנט החדש של בנק TBC ולהודות להם על המאמץ המדהים שלהם" אמר Vakhtang Butskhrikidze מנכ"ל הבנק.
 

 

24.07.2013
© 2011 - 2018 |
Created by Neomedia