חדשות
בנק TBC הוכר כאחד מטובי הבנקים של שווקים מתעוררים בעולם ב-2014 על ידי Global Finance Magazine , וזכה  "בבנק הטוב ביותר בגאורגיה " בקטגוריה זו ,השנה השלישית ברציפות. עורכי Global Finance Magazine בחרו את הזוכים בהתבסס על אנליסטים בתעשייה, מנהלי חברות, יועצים בנקאיים ומתוצאות הסקר של קוראי המגזין. הבנקים הטובים ביותר הוערכו בקריטריונים הבאים : גידול בנכסים , רווחיות, יחסים אסטרטגיים , שירות לקוחות, תמחור תחרותי, ומוצרים חדשניים.

 

בנקים אלה הם מצוינים", אמר ג'וזף ד. ג'יאראפוטו, מו"ל והעורך ראשי של Global Finance .הבנקים ש Global Finance   מעריך הם לא בהכרח הגדולים או הוותיקים ביותר, אבל הם הטובים ביותר במיקוד המוצרים והיצע השירותים שלהם לשווקים הספציפיים שהם משרתים ".
 

 מנכ"ל TBC, וחטנג בוצחריקידזה  ציין, "אנו מאוד גאים לזכות בפרס הבנק הטוב ביותר בגאורגיה , זו השנה השלישית ברציפות. ההכרה מתמשכת ממערכת העיתון של  Global Finance Magazine ומאנליסטים בתעשייה משקפת ביצועים פיננסיים חזקים שלנו ומנהיגות ארוכת שנים בחדשנות וחווית הלקוח . הישג מצוין זה הוא פרס חשוב עבור המסירות והכשרון של קבוצת בנק TBC כולו. "

 

זוהי השנה ה-21 שהמגזיןGlobal Finance  מכתיר ומעריך את הבנקים הטובים ביותר בשווקים מתעוררים בעולם.
 

 

02.04.2014
© 2011 - 2018 |
Created by Neomedia