חדשות
זו הפעם הרביעית אשר טיביסי זוכה לתואר זו, וניצחון שביעי בסך הכל עד היום.
 

בהתאם להודעת המגזין, עורך המגזין בחר את הבנקים המנצחים מתעשיית האנליסטים, דירקטורי חברות, ויועצי בנקאות. הקריטריונים לבחירה כללו, בין היתר: גידול בנכסים , רווחיות , יחסים אסטרטגיים , שירות לקוחות , תמחור תחרותי ,ומוצרים חדשניים. הסקר המלא יתפרסם במהדורת מאי 2015 של המגזין.
 

"בנק טיביסי נשא רווחים של יותר מ25% בשנת 2014. לבנק יש  מחויבות לשוק שלו וללקוחותיו, ובשנה האחרונה הפך הבנק הקמעונאי הגדול ביותר במדינה , על ידי הפקדות" - ג'וזף ד.ג'יארפוטו, מוציא לאור ועורך מגזין גלובל פייננס.
 

ווקטנג בוטסקריקידז, מנכ"ל בנק טיביסי, העיר כי "אנו גאים באופן יוצא מגדר הרגיל מהתואר בו זכינו בשנה הרביעית ברציפות, אשר מדגיש את הצלחתנו הנמשכת בכל אשר למתן שירות יוצא מן הכלל והצעות חדשניות לשוק הגרוזיני. אני גם רוצה לנצל הזדמנות זו ולהודות לצוות בנק TBC על המשך ההשקעה שלהם בצמיחה והפיתוח של הבנק".
 

גלובל פייננס
 

לגלובל פייננס, אשר הוקמה בשנת 1987, יש מחזור של 50,050 וקוראים מ180 מדינות. קהל הקוראים של גלובל פייננס כולל, בין היתר, נושאי משרה בכירה בתחום כספים ואחראי לקבלת החלטות בתחום ההשקעות ואסטרטגיות בחברות בין לאומיות ומוסדות פיננסיים. אתר המגזין, GFmag.com, מציע  ניתוחים אנאליסטיים ומאמרים אשר מהווים המורשת של 28 שנות ניסיון בשווקים פיננסיים בינלאומיים. גלובל פייננס, אשר בסיסה בעיר ניו-יורק, עם משרדים ברחבי העולם.גלובל פייננס בוחר באופן קבוע את הביצועים הטובים ביותר בקרב בנקים וספקי שירותים פיננסיים אחרים. פרסים אלה הפכו סטנדרטיים מהימנים של מצוינות בקרב הקהילה הפיננסית העולמית .
 

 

26.03.2015
© 2011 - 2019 |
Created by Neomedia