חדשות
מגזין Euromoney הכתיר את בנק TBC  לבנק הטוב ביותר בגיאורגיה לשנת 2015 במסגרת תכנית פרסי ההצטיינות השנתית ה-24 שנערך השנה. זכייה זו הינה נצחון רביעי כבר בשביל הבנק, שזכה בתואר הנכסף ב-2014, 2012 וכן ב-2011.

המו"ל שיבח את בנק TBC על הצמיחה החזקה של הכנסות והלוואות, איכות הנכסים המתמשכת והלימות הון גבוהה. בנוסף, הוזכרו ההישגים החשובים של בנק TBC, ביניהם  ה-IPO  של הבנק, שמהווה את ה-IPO  הגדול ביותר בגיאורגיה, והשלמת המיזוג בהצלחה עם בנק קונסטנטה. 

עורך המגזין, מר קלייב הורווד, פרסם ידיעה חדשותית מטעם תכנית פרסי המצוינות השנתית 2015 ובה הצהיר: "קיבלנו אלפי הגשות מועמדות מבנקים מכל העולם, ערכנו מאות ראיונות ובילינו אינספור שעות בתהליך קבלת ההחלטה הסופית. כל אלו המתכבדים הערב הם מועמדים ראויים לזכייה, פרסים אלו מבהירים לנו כיצד הנוף הפוסט-משבר כלכלי מקבל צורה מוצקה." 

בתגובה לידיעה החדשותית, מר ווחטנג בוצחריקידזה, מנכ"ל בנקTBC : " אנו מתכבדים לזכות בפרס היוקרתי מאת Euromoney. רצף ההצלחה של הבנק בתכנית פרסי ההצטיינות השנתית הינו אות להתמקדות המתמשכת שלנו במצויינות בשירותים פיננסיים ובהתמסרות לסטנדרטים הגבוהים ביותר של התעשייה."

רקע על פרסי המצויינות:

עכשיו בשנה ה- 24 ברציפות לפעילותה של התכנית הזו היא התפתחה להיות בין הפרסים המכובדים ביותר בתעשיית השירותים הפיננסיים. הפרסים מכסים יותר מ- 20 קטגוריות מוצר גלובליות, ובעל מעמד הפרס הטוב ביותר בכל האיזורים והבנקים הטובים ביותר בקרוב ל-100 ארצות מכל העולם. הרשימה המלאה של הזוכים תפורסם בגליון חודש יולי של מגזין Euromoney.

30.07.2015
© 2011 - 2019 |
Created by Neomedia